Mavioje

Yaren Alaca Kimdir?

18.547
Yaren Alaca Kimdir?

Yaren Alaca Tiktok fenomenleri arasında yer alan sosyal medya fenomenlerinden biridir. Gün geçtikçe büyüyen platform olan TikTok uygulamasında popüler hale gelip binlerce takipçiye sahip olan Yaren Alaca geniş bir kitle tarafından çok seviliyor ve sürekli videoları takip ediliyor.

Yaren Alaca Kimdir?

Yaren Alaca, 29 Mayıs 2003 yılında Bursa ilinde doğmuştur. Ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelen Alaca, köken olarak Yugoslav göçmenidir. 2019 tarihinde TikTok videolarıyla ön plana çıkmış ve videolarının çok sevilmesiyle popüler hale gelmiştir. TikTok uygulamasında popüler olmadan önce Bursa’da yaşıyorken, şimdilerde video ve TikTok uygulaması için İstanbul’da yaşamını sürdürüyor. Eğlence ve şarkıları taklit etmek için ortaya çıkan platform olan TikTok uygulamasında takipçileri tarafından çok sevildi ve birden bire Türkiye TikTok uygulaması içinde ön plana çıkanlar içinde yer aldı.

Yaren Alaca Nereli? Kaç Yaşında?

Yaren Alaca, aslen Bursa’lıdır. ve 29 Mayıs 2003 tarihinde doğmuştur.  Yaren Alaca 17 yaşındadır ve 29 Mayıs tarihinde 18 yaşına girerek reşit olacaktır. Yaren Alaca Cemre Solmaz ilişkisi, TikTok ifşa, telefon numarası, burcu, instagram hesabı ve fotoğrafları da bu yazımız içerisinde başlıklar halinde yer alacaktır.  Yanaklarının kırmızılığı, yaptığı farklı danslar, TikTok videolarındaki farklı sesleri canlandırması ve tarzıyla ön plana çıkan Yaren Alaca popüler olmasından sonra İnstagram ve YouTube gibi platformlarda da yer alıp, kendisiyle ilgili vlog ve farklı tarzda videolar çekmeye başlamıştır.

OKU  Buse Korkmaz Kimdir?

Yaren Alacanın Sevgilisi var mı?

Yaren Alaca takipçileri sevgilisi var mı? yok mu? Diye çok merak ediyor ancak Alaca, YouTube kanalına çekmiş olduğu videolarında sevgilisinin olmadığını ifade ederek sevgilim olsaydı yanımda olurdu diye açıklama yapmıştır. Bazı durumlarda adı başka TikTok fenomenleri ile anılsa da şuanlık bir sevgilisi bulunmuyor. Sevgili konuları içinde yaşının genç olduğunu ifade ederek video çekmeye devam edeceğini söylemiştir.

Yaren Alacanın Boyu ve Kilosu Nedir?

Yaren Alaca’nın boyu ve kilosu hayranları tarafından çok merak ediliyor. Boyu ve kilosu hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Boyu: 1.71 cm

Kilosu: 52 kg

Yaren Alaca Burcu

29 Mayıs 2003 tarihinde doğan Yaren Alaca burcu İkizlerdir. Bazı videolarında burcunun sorulmasına karşın söyleyen Yaren Alaca burcunun özelliklerini de taşıyor.

Yaren Alaca İnstagram Hesabı

Yaren Alaca TikTok da popüler olduğu kadar İnstagram hesabında da çok popüler ve farklı fotoğraflar paylaşıyor. Yaren Alaca fotoğrafları denilince takipçilerin hemen aklına instagram sayfası gelmektedir. Hayranlarının kolay ulaşabilmesi içinde Yaren Alaca instagram profilini aşağıdan paylaştık.

Yaren Alaca İnstagram Profili: https://www.instagram.com/yarenalacaa_

Yaren Alaca YouTube Kanalı

TikTok uygulamasında popüler hale gelen Yaren Alaca makyaj, vlog, saç bakımı, cilt bakımı ve güzellik konularında videolar üretmek için YouTube hesabı açmıştır. Düzenli olarak oraya da içerik üreten sosyal medya fenomeni farklı videolarıyla ön plana çıkmıştır.

Yaren alaca YouTube sayfasını 2017 yılında oluşturmuş ancak 2019-2020 yıllarından itibaren içerik üretmeye başlamıştır. Video çekerek YouTube kanalında da aktif olan fenomenin youtube kanalının linkini aşağıda paylaştık.

Yaren Alaca YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCR4oKSxMd__wW6RIjsorN-A

Kanalından Paylaşılan Bir Video:

Yaren Alaca Cemre Solmaz İlişkisi

Yaren Alaca bir başka TikTok fenomeni olan Cemre Solmaz ile uzun zaman videolar çekmiştir. İkili çok iyi kanka olup beraber çok sevilen videolara imza atmışlardır. Ancak zamanla farklı arkadaşlıklar kurarak ikili yan yana gelmedi ve videolarına ayrı ayrı devam etme kararı aldılar. Ancak Cemre Solmaz ve Yaren Alaca’nın hayranları ikilinin bir araya gelerek yine videolar çekmesini istiyor ancak ikili farklı TikTok fenomenlerle video çekmeye devam ediyor.

Yaren Alaca ve Cemre Solmaz

Yaren Alaca ve Cemre Solmaz

Yaren Alaca Telefon Numarası

Yaren Alaca hayranları diğer TikTok fenomenleri olan Ceren Yaldız gibi de fenomenlerde dahil olmak üzere telefon numaralarını merak edip araştırmaya çalışıyorlar. Telefon numarasıyla ona mesajlar gönderip hayranlıklarını ifade etmek istiyorlar ancak  Yaren Alaca’nın telefon numarası paylaşılmamış ve başkaları tarafından bilinmiyor, bilinse bile özel hayatın gizliliği olduğu için paylaşılması da uygun olmaz. İnternette paylaşılan telefon numarası saçmalıklarına inanıp da başkalarını asla rahatsız etmeyiniz.

OKU  İsmail Furkan Şahin Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Yaren Alaca Fotoğrafları

Farklı platformlarda fenomen hale gelen yaren Alaca’nın beğeneceğiniz fotoğraflarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu fotoğrafları görünce şaşıracaksınız ve farklı tarzda ki fotoğrafları belki de ilk defa göreceksiniz. Sizler için derlediğimiz bu fotoğrafları instagram pinterest gibi uygulamalardan sizler için hazırladık.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Ecrin nur dedi ki:

  Bu kıza bayılıyorum moruk

 2. Sultan Su Cengiz dedi ki:

  bunun ayakkabı numarası kaç bilen var mı? boy var kızda internete baktım ayakkabı numarası çıkmıyor

 3. Zeynep Yorulmaz dedi ki:

  Yaren Alaca’ya bayılıyorum. Bu bilgiler sayesinde onu daha da yakından tanıdım. Umarım bir gün onunla görüşürüm. Unutma, #yafc seni çok seviyor sarı civcivimiz🐣

 4. nisanur dedi ki:

  eskiden BERKEJUANLA sevgiliydi

Mavioje.com Tüm hakları saklıdır. ©2021