Mavioje

Vales (Berk Oral) Kimdir? Sevgili, Yaşı Boyu ve Kilosu

15.371
Vales (Berk Oral) Kimdir? Sevgili, Yaşı Boyu ve Kilosu

Berk Oral yani internet ortamında Vales olarak tanınan fenomen Minecraft videolarıyla ün olmuştur. Geçtiğimiz yıllarda 100.000 kez Enes Batur diyerek adını duyurmaya başlamıştı. Adını çok sık duymaya başladığımız Vales gerçek adıyla Berk Oral Kimdir? Anna Deniz ile gerçekten sevgili mi? Aslen nerelidir? Nasıl ünlü oldu? boyu ve kilosu kaçtır? Burcu nedir? Gibi bütün soruların cevaplarını bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Berk Oral Kimdir? (Vales)

Berk Oral internet ortamında bilinen adıyla Vales 2001 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen nereli olduğu şuan bilinmiyor. Ünlü Youtuber Enes Batur’un yakın arkadaşlarından biridir. Nonolive ve Discord üzerinden de sık sık canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch yayıncısı Anna Deniz’e yapmak istediği evlilik teklifiyle son dönemde çok konuşulan fenomenler arasına girdi. Berk Oral, Vales nick oluşturarak Youtube üzerinden paylaşımlar yapmaktadır.

 • Boyu: 1.94 cm
 • Kilosu: 80
 • Yaşı: 22
 • Burcu: Oğlak
 • Doğum: İstanbul

Anna Deniz ile sevgili mi? soruları aldı başını gitti ancak henüz sevgili mi değil mi sorusunun cevabını öğrenemedik. Vales 9 Mart 2019 yılında Youtube’ye başlamıştır. 28 Nisan 2020 tarihinde yayınladığı 100,000 KERE ENES BATUR DEDİM videosuyla herkesin dikkatini çekmişti. Yayınlandığı o video şuan 6 milyon izlenmiş durumdadır. Sizinde izlemeniz için videoyu paylaşıyoruz.

Enes Batur’la da video çeken Vales yani Berk Oral Anna Deniz ile yakınlaşmaya başlamış ikili beraber videolar çekmeye başlamıştır. Vales Anna Deniz’e karşı bir sevgi besliyor mu bilinmez ancak video paylaşırken kız arkadaşım diye video başlıları oluşturuyor. Anna Deniz ile çektiği bir videoda evlenme teklifi ediyor ancak çok da başarılı olmuyor. Bu video Tiktok ortamında çok popüler oldu ve herkes Vales ile Anna Deniz sevgili mi diye merak eder oldu.

OKU  Cemre Solmaz Kimdir?

Berk Oral, Vales adıyla açtığı Youtube kanalında çeşitli içerikler üretiyor. 1 milyondan fazla takipçisi olan yakışıklı ve sempatik fenomenin adı sık sık internet ortamında haber oluyor.

Bir diğer Tiktok fenomenlerinden biri olan Cellat36 yani Özgür Deniz Cellat kimdir merak ediyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Özgür Deniz Cellat Kimdir?

Vales Kaç Yaşında 2022

Berk Oral yani Vales 2001 tarihinde doğmuştur. Yakışıklı fenomen 2022 yılına göre 21 yaşındadır. 

Vales Hangi Üniversitede

Vales’in eğitim hakkında şuan yeterli bir bilgi yoktur. Hangi üniversiteyi okuyor? Hangi liseden mezun olduğu bilinmiyor.

Vales Ne Okuyor

Berk Oral yani Vales hangi üniversitede okuyor ya da hangi bölümü okuyor bununla ilgili yeterince bir bilgi yoktur. Ancak bununla ilgili ir bilgi olduğu zaman yazımızın içeriği güncellenecektir.

Vales Ne Demek

Berk Oral neden Vales ismini kullanıyor sorusunu merak ediyorsanız hemen açıklayalım. İnternet ortamına Vales kuponlar anlamına geliyor. Ancak Berk Oral, Vales isminin ona hoş geldiği için böyle bir nick kullanmıştır. Belirli bir anlamı yoktur.

Vales Doğum Tarihi

1 Ocak 2001 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

Vales Burcu

1 Ocak 2001 yılında doğduğu için Berk Oral Oğlak burcuna sahiptir.

Berk Oral nerede yaşıyor?

İstanbul’da doğan ünlü Youtuber şuan yine İstanbul’da yaşıyor. Youtube videolarını da İstanbul’da çekiyor.

Berk Oral aslen nereli?

Vales İstanbul’da yaşıyor ancak aslen nerelidir? Bununla ilgili bir bilgi yoktur.

Berk Oral ve Anna Deniz sevgili mi?

Berk Oral (Vales) ve Anna Deniz

Berk Oral (Vales) ve Anna Deniz

Vales gerçek adıyla Berk Oral Youtube kanalında KIZ ARKADAŞIMIN DOKUNDUĞU HER ŞEYİ SATIN ALIYORUM!! @Anna Deniz adıyla bir video paylaştı ve bu videosunun sonlarına geldiğinde Anna Deniz’e evlenme teklifi etti. Bu video İnstagram, Tiktok, Youtube ve çeşitli paylaşım mecralarında izlenme rekorları kırdı ve ikilinin sevgili olup olmadıkları merak konusu oldu. Bu video sonrasında Anna Deniz bir açıklama yaptı ve videonun kurgu olmadığı söyledi. Berk Oral’ın bu içeriklerden başlıklar oluşturarak videolar çektiğini söyledi. Anna Deniz bu videonun şaka olduğunu da sözlerine ekledi.

OKU  Yasmin Erbil Kimdir?

Vales takipçileri bu şakaya bir türlü inanmak istemediler. Vales ve Anna Deniz sevgili olsunlar diye çeşitli videolar paylaştılar. Şuan ikilinin sevgili olup olmadıkları kesin değildir. Berk Oral’ın adı farklı fenomenler ile anılsa da takipçileri Anna Deniz ile sevgili olmasını istiyorlar.

Berk Oral ve Petek Alemdar Sevgili mi?

Berk Oral’ın adı Influencer Petek Alemdar ile anılmaya başlandı. Tiktok platformu üzerinde popüler olmaya başlayan Petek Alemdar Vales hakkında yeni yılda ne istiyorsun adlı videoyla acaba ikili sevgili mi? Petek Alemdar Berk Oral’ı mı seviyor sorularını akla getirdi. Yaptığımız araştırmalara göre şuan böyle bir bilgi söz konusu değildir.

Berk Oral Sosyal Medya Hesapları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. zeynəb dedi ki:

  valesi seviyorum onu ne peteke ne de denize birakmicam turkiyeye gelicem ve reşit olunca onla evlencem ben görursünüz
  valeeeeees

 2. berkoraal dedi ki:

  zeyneo ben valesı sana bırakırmıyım sence yelloz karı

 3. busekkorokmanz dedi ki:

  zeynep sence ben sana onu uar eermıyıdj salak mal gerıekalı yasım 13 ve resitis

Mavioje.com Tüm hakları saklıdır. ©2021