Mavioje

Sibil Çetinkaya

14.979
Sibil Çetinkaya

Sibil Çetinkaya son yıllarda sosyal medya platformlarda popüler hale gelen sosyal medya fenomenlerinden biridir. Belki de ismini ilk defa duyacağınız Sibil Çetinkaya’nın kim olduğu nasıl fenomen olduğu, yaşı, boyu, kilosu  ve sevgilisin kim olduğu gibi detaylarını bu yazımızda öğreneceksiniz. Özellikle Youtube ve İnstagram platformlarından ön plana çıkan güzel fenomen son dönemde yıldızı parlayan fenomenler arasına girmiştir.

Sibil Çetinkaya Kimdir?

Sibil Çetinkaya 10 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuştur ve üç çocuklu ailenin ortanca çocuğudur. Sosyal medya fenomeninin erkek kardeşi ve birde ablası vardır. Sibil Çetinkaya ablasıyla birlikte eğlenceli, öğretici ve keyifli videolar çekmektedir. Özellikle Youtube kanalına çekmiş olduğu videolarla ön plana çıkan güzel fenomen binlerce beğeni ve yorum alıyor.

Lise de dahil olmak üzere Enka okullarında tamamlayan Sibil Çetinkaya üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Medya ve İletişim Bölümü’nde tamamlamıştır. Okuduğu bölümü ileriye taşımak için hayatına dijital medya üzerinden yön vermeye başlamış ve içerik üretmeye başlamıştır. Güzel Youtuberin en büyük hayali oyuncu olmakmış bunun için Londra’ya LAMDA Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almaya gitmiş ve orada bir süre oyunculuk yapmıştır.

Vlogger tarzı videolarıyla Youtube de tanınan Sibil Çetinkaya daha ilkokula giderken drama dersi almaya başlamış ve küçüklükten itibaren oyunculuğa olan ilgisini belli etmiştir. Drama dersine olan ilgisi hep olmuş ve üniversite okurken bile drama derslerine devam etmiştir.

OKU  Yasmin Erbil Kimdir?

Üniversite yıllarında bir süre TV 8 kanalının iç yapım ekibinde ve kamera arkası kısmında çalışmıştır. Öğrencilik yıllarında hep çalışmış ve “10 Dakika” ve “Şehirde Hayat” gibi programlarda sunuculuk görevini üstlenmiştir. Yapımlar ve kamera arkası konularında tecrübe kazandıktan sonra ablasıyla birlikte Youtube kanalı kurup çeşitli kategorilerde videolar üretmeye başlamışlardır.

Sibil Çetinkaya Kaç Yaşında

10 Mayıs 1994 yılında doğan Sibil Çetinkaya 26 yaşındadır. 

Sibil Çetinkaya’nı Boyu

Güzel fenomenin boyu 1.173 cm’dir. 

Sibil Çetinkaya’nın Kilosu

Youtube İnstagram fenomeninin kilosu 59’tur. Ayrıca videolarında daima kilosunun 55’in altına düşmediği söylemiştir. 45-40 kilolara hiç düşmediğini de belirtmiştir.

Sibil Çetinkaya Burcu

Sibil Çetinkaya 10 Mayıs doğumlu olduğu için Boğa burcuna sahiptir.

Sibil Çetinkaya Ermeni Mi?

Arama motorlarında Sibil Çetinkaya ermeni mi gibi aramalar mevcut mavioje.com sitesi olarak bu sorunun cevabını araştırdık ve bulduk.

Sibil Çetinkaya ermeni değildir. Böyle anılmasının temel sebebi isminin Sibil Pektorosoğlu adlı bir ermeni asıllı Türk şarkıcıyla aynı olmasından dolayı kaynaklanıyor. Yani Sibil isminin ermenice olduğu düşünülüp böyle bir yargıya varılmıştır. Ancak böyle bir şey söz konusu değildir.

Sibil Çetinkaya Sevgilisi

Sibil Çetinkaya ve eski sevgilisi Burak Yörük

Sibil Çetinkaya ve eski sevgilisi Burak Yörük

Sibil Çetinkaya sevgilisi var mı? Sorusunun cevabı özellikle erkek hayranlarını çok meraklandırıyor. Ünlü Youtuber daha oyuncu Burak Yörük ile beraberdi. Ancak ikili geçtiğimiz aylarda ihanet suçlamaları ile yollarını ayırdılar.

Burak Yörük’ün Sibil Çetinkaya’yı aldattığına dair haberler çıkınca ikili ilişkilerini sonlandırdı. Burak Yörük gazetecilerin sorularını yanıtlandığında 2 yıl önceki sevgilisi Elif Aksu ile yeniden beraber olduğunu söylemiştir. İhanet iddialarına cevaplayan Yörük, asla bir ihanet söz konusu değildir. Biten ilişkim sonrasında eski sevgilimle tekrar başladık demiştir.

Jermin Çetinkaya ve Sibil Çetinkaya

Sibil Çetinkaya Youtube’ye atmış olduğu videolarla tanınmaya başlamıştır. Youtube’ye ikiz kız kardeşi olan Jermin Çetinkaya ile başlamıştır. İkili farklı kategorilerde birbirindne eğlenceli videolar ve vloglarla izleyicilerine keyifli anlar yaşatıyor. İkili Youtube kanallarında vlog, seyahat, canlı yayınlar, etkinlikler, yarışmalar, güzellik ve bakım ve alışveriş gibi birbirinden farklı kategorilerde videolar çekiyor.

OKU  İsmail Furkan Şahin Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Sibil Çetinkaya Annesi

Sosyla medya fenomeninin sadece kendisi değil, aynı zamanda ailesi de merak konusu olmaya başladı. ablasını  gören hayranları Sibil Çetinkaya’nın annesini de merak ediyor. Sizler için ünlü youtuberin ailesini tanıttığı bir vlog videosundan annesinin fotoğrafını aşağıda paylaştık.

Sibil Çetinkaya Annesi 

Sibil Çetinkaya Annesi

Sibil Çetinkaya’nın ailesi hakkında merak ettiklerini kendi videosunda ayrıntılı bir şekilde izleyebilirsiniz. Videosunda annesini, babasını ve ablasını ve ailesinden farklı kişileri göreceksiniz.

Sibil Çetinkaya’nın Babası Ne İş yapıyor?

Ünlü Youtuber’in babası elektrik panoları üreten fabrikanın sahibidir. Ancak bu bilgi kesin değildir. Ünlü fenomen Youtube videolarında babasıyla ilgili bilgiler vermekten kaçınıyor.

Sibil Çetinkaya & Ahmet Aksöz

Sibil Çetinkaya & Ahmet Aksöz Kafayı Yersin Programı

Sibil Çetinkaya & Ahmet Aksöz Kafayı Yersin Programı

Sibil Çetinkaya ve Ahmet Aksöz ikilinin adları sıklıkla bir arada anılıyor. Hatta ikiliyi sevgili sananlar var ancak ikili sevgili değildir. Sibil Çetinkaya ve Ahmet Aksöz BluTV’de yayınlanan ”Kafayı Yersin” adlı programda beraber sunuculuk yapmışlardır. Ahmet Aksöz, ‘AhmetKarya’  adlı hesabından paylaşmış olduğu sit-com tarzı paylaşımlarıyla fenomen olmuştur. İkili May Productions yapımcılığını üstlendiği programda hem ülkeleri hem de bölgeleri gezerek yöresel yemekleri tanıtıyor ve gezi sırasında eğlenceli vakitleri de izleyicileri ile buluşturuyor.

2019 yılında çekilen bu program sunucularıyla ön plana çıkmıştır. Belgesel türünde yayınlanan bu program BluTV’de yer almaktadır. Programın 1.sezon 13. bölümü yayınlanmış ve genellikle 30 dakikadan oluşmaktadır.

Sibil Çetinkaya Sosyal Medya Hesapları

Fenomen özellikle Youtube ve İnstagram platformlarında geniş bir kitleye sahiptir. Youtube kanalına içerikler üretirken, İnstagram profiline de birbirinden güzel ve farklı fotoğraflar paylaşmaktadır.

Sibil Çetinkaya Soru Cevap

Sibil Çetinkaya hakkında sizlere geniş bilgiler vermeye çalıştık. Ünlü Youtuber’in hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz soru-cevap adlı videosunu izleyebilirsiniz. Soru-cevap videosunda ablası Narod Çetinkaya ile kendilerine gelen soruları birlikte yanıtlıyorlar.

OKU  Buse Korkmaz Kimdir?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Mavioje.com Tüm hakları saklıdır. ©2021