Mavioje

Özgür Deniz Cellat Kimdir?

22.732
Özgür Deniz Cellat Kimdir?

Özgür Deniz Cellat bir diğer adıyla Cellat36 bilinen bir Tiktok fenomenidir. Geniş bir hayran kitlesi bulunan Özgür Deniz Cellat’ın kim olduğu, kaç yaşında olduğu ve sevgilisi gibi bütün detayları öğreneceksiniz.

Özgür Deniz Cellat (Cellat36) Kimdir?

Özgür Deniz Cellat 5 Haziran 1999 tarihinde Kars ilinde Sarıkamış ilçesinde doğmuştur. Karslı olmasına rağmen kendisi Eskişehir’de bir süre yaşadıktan sonra popüler olduktan hemen sonra İstanbul’a taşınmıştır. Önceleri İnstagram hesabında yapmış olduğu cover şarkılarla ön plana çıktıktan sonra Tiktok’un ortaya çıkmasıyla birlikte de kendisine Cellat36 adlı bir hesap açmış ve kısa sürede hem cover şarkılarıyla hem de Tiktok dublaj ve çekim teknikleriyle ön plana çıkmış Tiktok’un en popüler kullanıcılarından biri olmuştur.

Geniş bir hayran kitlesi bulunan Özgür Deniz Cellat bir diğer adıyla Cellat36 Tiktok sayesinde tanınmış ve hayranları tarafından Cellat Baba olarak nitelendirilmiştir. Tiktok hesabı oluştururken soyismini kullanan fenomen birde doğduğu il olan Kars’ın plakası 36 kodunu da kullanıcı adının sonuna eklemiştir.

Tiktok platformunda hayranları ile güzel iletişim kuran yakışıklı fenomen ÖDCFC adı verilen bir kitle kurmuş ve kız hayranlarıyla birlikte baba-kız adı altında bir manevi ilişki kurmuştur. Tiktok canlı yayınlarında Cellat36 yani Özgür deniz cellat kız hayranlarına kızlarım derken, hayranları da ona baba diye karşılık veriyor.

OKU  Cemre Solmaz Kimdir?

Künyesi

 • Gerçek Adı: Özgür Deniz Cellat
 • Doğum Tarihi: 5 Haziran 1999
 • Yaşı: 21
 • Nereli: Kars doğumlu
 • Boyu: 1.82 cm
 • Kilosu: 60 kg
 • Burcu: İkizler
 • Sevgilisi: Şuanda yok
 • Meslek: Tiktok Fenomeni

Özgür Deniz Cellat Kaç Yaşında

Tiktok ve İnstagram fenomeni 1999 doğumludur ve şuan 21 yaşındadır. 

Özgür Deniz Cellatın Boyu

Farklı internet sitelerinde Özgür deniz Cellatın boyu farklı yazılıyor ancak fenomenin boyu 1.82 cm’dir.

Özgür Deniz Cellatın Kilosu

Kilosu 60 kg’dır. 

Özgür Deniz Cellat Hangi Burç?

5 Haziran 2002 tarihinde doğan fenomenin burcu İkizler Burcudur.

Özgür Deniz Cellat (Cellat36) Tiktok

Cellat36 kullanıcı adıyla Tiktok hesabını 2020 yılında oluşturan ve kısa sürede paylaşmış olduğu videolarla ön plana çıkan fenomen bugün Tiktok’ta 3.6 milyon takipçiye ve 148.3 milyon beğeniye ulaşmıştır.

Tiktok kullanıcı profilinde (3.6M+) Cellat ailesi 🖤 ÖDCFC şeklinde bir yazı yazarak hayranlarına olan bağlılığını göstermiştir.

Cellat36 şuan Tiktok Türkiye platformunun en gözde popüleri arasında sayılıyor ve sürekli yıldızı parlıyor. Özgür Deniz Cellat Tiktok canlı yayınlarında cover şarkılarıyla ön plana çıkıyor ve hayranları tarafından sosyal medya platformlarında sıklıkla paylaşılıyor. Çoğu cover şarkılarına Özgür Cellat Cellatın kızı adı altında klipler ve videolar yapılıyor. Hayranları tarafından belirlenen bir de sloganları var ”özgür bir deniz kızı değilim ama Özgür Deniz Cellat’ın kzııyım” diye bir dönem Tiktok platformunda popüler olmuş ve bu etiketle bir sürü tiktok videoları çekilmiştir.

Özgür Deniz Cellat Tiktok Profili: https://www.tiktok.com/@cellat36

Tiktok hesabından paylaştığı bir video örneği:

@cellat36Şimdi Herkese Saygı Moda! 😈 Sweatshirt pazar günü tüm Koton mağazalarında, filmimiz de burada 👉🏻 @kotoncom ##EtiketleriÇıkar ##ödcfc

♬ Ben Elimi Sana Verdim – Mero

 

OKU  Vales (Berk Oral) Kimdir? Sevgili, Yaşı Boyu ve Kilosu

Özgür Deniz Cellat Sevgilisi

Özgür Deniz Cellat (Cellat36)

Özgür Deniz Cellat (Cellat36)

Özgür Deniz Cellat(Cellat36) bir diğer Tiktok fenomeni olan Cemre Solmaz ile sevgiliydi. Ancak ikili daha sonra ayrıldılar. Çeşitli canlı yayınlarda ve soru-cevaplarda sevgilisinin olmadığını da söylese de fenomen geçmişte çeşitli Tiktok fenomenleriyle sevgili olmuş ve adı onlarla anılmıştır.

Özgür deniz Cellat ve Cemre Solmaz’ın hayranları ikilinin tekrar sevgili olmasını çok istiyorlar ve ikilinin hayranları tarafından bu duruma Cemcel adı verilmiştir. Daha önce sevgili olan ikili Twitter ve Tiktok platformlarında birbirleriyle atışıyorlar. Cemre Solmaz, Özgür Deniz’in kendisini aldattığını ifade ederken Özgür Deniz bunu yalanlıyor.

Özgür Deniz Cellatın Telefon Numarası

Özgür deniz Cellatın telefon numarası hayranları tarafından çok merak ediliyor. Çeşitli platformlarda Özgür Deniz Cellattın telefon numarası şeklinde aramalar yapıyorlar. Ancak fenomenin telefon numarası hiçbir yerde paylaşılmamış ve paylaşılan numaralar ise kendisine ait değildir. Eğer Cellat36 telefon numarası şeklinde numaralar bulursanız bunlara inanıp da arama yapmayınız. Özel hayatın gizliliği olduğu için fenomenler numaralarını internet ortamında paylaşmazlar.

Özgür Deniz Cellat Şarkıları

Özgür Deniz cover şarkılarıyla İnstagram’da ilgi çekmeye başlamıştı. Bazı takipçileri cover yaptığı şarkıların tümünü merak ediyor. Sizler için bütün şarkıları bir video halinde paylaşıyoruz. Aşağıdaki videodan tüm şarkılarını dinleyebilirsiniz.

Özgür Deniz Cellatın Ablası

Özgür Deniz ailesi, babası ve ablası gibi aramalar sıklıkla yapılmaya başlandı. Ancak fenomen ailesinin internet mecrasında paylaşılmasını istemiyor bundan dolayı da özel hayatının gizliliğine dikkat edip, Tiktok fenomenin ailesiyle ilgili bir bilgi paylaşımı yapmıyoruz. Ancak ailesine ilişkin fotoğraflar ve bilgiler çoğu zaman ÖDCFC sayfalarında paylaşılıyor.

Özgür Deniz Cellatın Babası Kimdir?

Tiktok ve İnstagram fenomeni Özgür deniz Cellatın babası da merak konusu hayranları tarafından babasının kim olduğu ve ne işle meşgul olduğu sürekli araştırılmaktadır. Fenomenin ailesi de merak konusu sizler için Cellat36 hayranları tarafından Cellat Baba olarak kabul edilen fenomenin babasının fotoğrafını ve ne iş yaptığını bulduk.

OKU  Merve Yalçın Kimdir? Kaç Yaşında?

Özgür Deniz’in babasının bir restoran işlettiği hakkında bilgiler aldık ancak ne kadar doğru bilmiyoruz. Eğer yanlış bir bilgiyse yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları

Özgür Deniz Cellat (Cellat36) sosyal medya hesaplarını sizler için derledik. Tiktok fenomeni olarak karşımıza çıkan Özgür Deniz Tiktok platformunda epey bir hayran kitlesine sahiptir.

İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/cellatiniz

Twitter Hesabı: https://twitter.com/cellatresmi

Facebook Hesabı: Facebook hesabı bulunmamaktadır. Hayranları tarafından oluşturulan sayfalar bulunmaktadır.

Diğer Tiktok Fenomenlerinin kim olduklarını öğrenmek isterseniz aşağıdan bakabilirsiniz

Ceren Yaldız Kimdir?

Betül Çakmak Kimdir?

Lalfizu Kimdir?

Cemre Solmaz Kimdir?

Yaren Alaca Kimdir?

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. MELEKODCFC dedi ki:

  o benim babam

 2. Ecrin dedi ki:

  Özgür Deniz cellat36 ‘nın numarası

 3. Ayla dedi ki:

  Onu cok seviyorum tik tok ta ona fan hesap actim takip etmeyi unutmayin (aylaxcellat36)

 4. Celkız dedi ki:

  Benimde babam

Mavioje.com Tüm hakları saklıdır. ©2021