Mavioje

Merve Yalçın Kimdir? Kaç Yaşında?

Merve Yalçın Kimdir? Kaç Yaşında?

Merve Yalçın son yıllarda popüler hale gelen Tiktok platformunda çektiği farklı tarzdaki videolarıyla ön plana çıkmış ve bu popülerliği ile birlikte şarkı çıkarmış ve geniş kitlelerce tanınmış fenomenlerden biridir. Merve Yalçın bir dönem ülkemizde yemek videolarıyla ünlü olmuş CZN Burak’ın eski sevgilisidir. Tiktok uygulamasında bilinen başlıca sosyal medya fenomenlerinden biri olan Merve Yalçın aynı zamanda bir diğer Tiktok fenomeni Cemre Solmaz ile yakın arkadaştır.

Geniş bir hayran kitlesine sahip Merve Yalçın Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi ve hayatına tüm dair bilgileri mavioje.com aracılığıyla öğreneceksiniz. Tiktok platformunun ülkemizde yaygınlaşmasıyla birlikte bu uygulama sayesinde popüler hale gelen sosyal medya fenomenlerinden biri olan Merve Yalçın giyinişi ve dikkat çeken videolarıyla tanınan fenomenler arasına girmiştir.

Merve Yalçın Kimdir?

Merve Yalçın Tiktok uygulamasında çekmiş olduğu dublaj ve dans videolarıyla dikkat çekmiş ve geniş bir hayran kitlesi yakalamış sosyal medya fenomenidir.  15 Mayıs 1999 yılında İstanbul’da doğmuş ve çocukluk yıllarını İstanbul’da geçirmiştir. Anne tarafından aslen Erzurumludur.  Tiktok’un ülkemize gelmesiyle birlikte ilk videolarını çeken Merve Yalçın farklı kategoride tarz videolarıyla dikkat çekmiş ve geniş bir kitle tarafından takip edilmeye başlanmıştır.

Saçlarının kırmızı olmasından dolayı genellikle kırmızı saçlı kız olarak da bilinmektedir.

Juanlar ekibiyle sıkı dostluğu olan Merve Yalçın Kürşat Juan ve Berke Juan ile Tiktok videoları da çekmiştir.

OKU  Ceren Yaldız Kimdir?

Merve Yalçın Tiktok uygulamasına 16 Mayıs 2018 tarihinde kayıt olmuş ve ilk videolarını paylaşmaya başlamıştır. Kendine has oluşturduğu videolarıyla gün geçtikte hayran kitlesini arttırmış ve 4.3 milyon takipçiye sahip olmuştur. Halen İstanbul’da yaşayan sosyal medya fenomeni saç renkleriyle dikkat çekmiş ve Youtube platformunda da bir şarkı çıkarmıştır.

Tiktok hayran kitlesini diğer sosyal medya platformlarına taşıyan Merve Yalçın’ın  İnstagram takipçisi yaklaşık 1 milyonu aşarken Youtube uygulamasın da 1 milyon aboneye sahip olmuştur.

Merve Yalçın 2018 yılında yönetmeliğini Mustafa Miraç Kaya’nın yaptığı Uçurum – Asla Arkana Bakma adlı filmde bir diğer sosyal medya fenomeni olan Aytug Ergen ile oynamıştır.

Merve Yalçın Künyesi

  • Doğum Tarihi: 19.05.1999
  • Saç Rengi: Kızıl
  • Göz Rengi: Kahve
  • Boy: 1.68
  • Kilo 52
  • Beden: 34

Merve Yalçın Kilosu

Merve Yalçın 52 kilodadır.

Merve Yalçın Boyu

Merve Yalçın 1.68 cm boyundadır.

Merve Yalçın Burcu

Merve Yalçın 15 Mayısta doğduğu için Boğa burcuna sahiptir.

Merve Yalçın Kaç Yaşında

15 Mayıs 1999 yılında doğduğu için 2021 yılında 22 yaşına girecektir.

Merve Yalçın Doğum Tarihi

15 Mayıs 1999 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

Merve Yalçın

Merve Yalçın

Merve Yalçın’ın Sevgilisi

Merve Yalçın sevgilisi hayranları ve takip eden kitle tarafından çok merak ediliyor. Merve Yalçın’ın sevgilisi ülkemizde ve Dünya’da tanınan yemekleriyle ön plana çıkan CZN Burak’tı ancak ikili anlaşamadı ve ayrıldı.

Ayrılık sebepleri bilinmeyen ikiliden Burak Özdemir Merve Yalçın’ın yakın arkadaşı Aslı Güler ile sevgili olmuştur. Merve Yalçın’ı seven kitle buna tepki göstermiştir. Aslı Güler gelen tepkilere dayanamamış ve açmış olduğu Tiktok canlı yayınında Merve Yalçın’a haksızlık yaptığını kabul etmiştir. Merve Yalçın ve Aslı Güler bir daha bir araya gelmemiştir.

Merve Yalçın ve Eski Sevgilisi Thebehz

Merve Yalçın ve Eski Sevgilisi Thebehz

Merve Yalçın son dönemlerde Tiktok ve Youtube platformlarda dans ve şaka videolarıyla ön plana çıkmış  TheBehz ile sevgili olmuşlardır. Hayranları tarafından çok sevilen ikili Uçurum adlı bir şarkı çıkarmışlardır. Şarkının yanı sıra ikili kanallarına birlikte videolar üretmişlerdir.

OKU  Cemre Solmaz Hakkında Bilinmeyenler

Thebehz ft. Merve Yalçın – Uçurum şarkısı 20 Aralık 2020 tarihinde Youtube’de paylaşılmıştır çok sevilen şarkı 14 milyon izlenmeye başlamıştır.

Thebehz ve Merve Yalçın geçtiğimiz aylarda ayrılmışlardır.

Merve Yalçın’ın şuan bir sevgilisi bulunmuyor.

Merve Yalçın Annesi ve Babası

Tiktok fenomenlerinden Merve Yalçın’ın annesi ve abasının yanı sıra ailesi merak ediliyor. Hayranları güzel fenomenin hakkında daha çok bilgi istiyor. Tiktok fenomeninin annesini adı Hülya’dır.

Merve Yalçın'ın Annesi

Merve Yalçın’ın Annesi

Tiktok fenomeni babasının konusu açıldığı zaman çok üzülüyor ve açmış olduğu canlı yayınlarda babasıyla ilgili bir konunun açılmasına çok sinirleniyor. Bu konuda bilgisi olan hayranları ve takipçileri yorum kısmından bilgilendirebilir.

Merve Yalçın Bella Şarkısı

Merve Yalçın geniş hayran kitlesine sahip olduktan sonra Youtube kanalından Bella adlı bir şarkı çıkarmıştır. Şarkıyı ilk çıkardığında Tiktok uygulamasında dans ve çeşitli kategorilerde Bella şarkısı kullanmıştır. Bir dönem Bella şarkısıyla eleştirilen güzel medya fenomeni daha sonra eski sevgilisi TheBehz ile çıakrdığı Uçurum şarkısıyla ön plana çıkmıştır.

Merve Yalçın Bella Şarkısı 21 Ağustos 2020 tarihinde Youtube’de paylaşılmıştır. Şarkı sözleri her ne kadar eleştirilse de çıktığı dönemde dillerde gezen şarkıların başında olmuştur.

Bella şarkısının klibin de Tiktok fenomenleri de yer almıştır. Youtube platformunda Bella şarkısı 53 milyon izlenmeye ulaşmıştır ve her geçen gün izlenmeler artıyor.

Bella şarkısının nakaratı hayranları tarafından çok sevilmiştir. Bella sözlerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Bella Şarkı Sözleri

Bunları gönderin oynasın kumlara
Bende doldu günden güne kumbara
Ya bunları söyleyin onlara
Artık bakmıyorum telefonlara

Hiç gerek yok sahte pozlara
Çünkü alışkın cadde tozlara
Şimdi selamlar kahpe dostlara
Selamlar sahneden size

Kaliteli pozlar (brr)
Altımda nike air forslar (hu)
Herkese bu yakada poz ver
Her gün as odana poster

OKU  Yasmin Erbil Kimdir?

Sokakta kaliteli pozlar (pozlar
Altımda nike air forslar (forslar)
Herkese fiyakalı poster (poster)
Her gece bu yakada konser (ya)

Merve bella bella
Sanki bella bella
Bella valla billa
La costos favela

Bütün sahne buradalar
Üstümde gucci ve pradalar
Aksiyon yarattım bu aralar
Paramı kıskanır budalalar

Paralar elimizin kiri
Ve temizlenmeli
Merve aranızdan biri
Bakma hepinizden deli

Ojemin rengine bak
Bu işi bize bırak
Sür hadi Masserati
gecenin keyfine bak

Kolumda çantam
Fendi Channel Vuitton gibi
Artık sokak podyum
Yürüyorum manken gibi

Eğlenceli mis gibi
Gecelerimiz
Gündüzleri siz
Bu şehrin geceleri

Merve Yalçın Sosyal Medya Hesapları

Tiktok fenomeni ve Youtuber olan Merve Yalçın’ı sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Tiktok profilini sürekli güncelliyor ve düzenli içerikler üretiyor. İnstagram profiline çekindiği fotoğrafları ekleyen güzel fenomen Youtube kanalına da Tiktok fenomenleri Cemre Solmaz, Yaren Alaca ve Juanlarla birlikte içerikler de üretiyor.

Tiktok Hesabı: https://www.tiktok.com/@merveyalcin?lang=tr-TR

Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCcZG3BQ7AHuCzhSOVIb9kpA

İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/merveyalcin

Fotoğrafları

Özellikle İnstagram hesabından paylaştığı fotoğraflarına aşağıdan bakabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Mavioje.com Tüm hakları saklıdır. ©2021