Mavioje

Lalfizu Kimdir?

17.036
Lalfizu Kimdir?

Lalfizu gerçek adıyla Zülal Lalfizu TikTok fenomenleri arasında yer alan çok sevilen sosyal medya fenomenin güzel kızlarından biridir. Farklı tarzı ve duruşuyla geniş kitlelere ulaşan Lalfizu TikTok platformuna çektiği videolarla hayran kitlesini her geçen gün arttırmaktadır. Lalfizu Youtube kanalıyla da farklı konsept videolarına devam etmektedir. Bu yazımızda Lalfizu kimdir? Gerçek adı, TikTok kanalı, sevgilisi, boyu, kilosu, burcu ve nereli olduğu hakkında detaylı bilgileri öğreneceksiniz.

Lalfizu Kimdir?

2001 yılında Eskişehir’de doğmuştur aslen Elazığlıdır.  Evin ikinci çocuğu olarak dünyaya göz açan Zülal Lalfizu anne ve abisiyle birlikte yaşamaktadır. annesi ve babası boşanmıştır. Annesinin mesleği öğretmenliktir. Abisi üniversiteye giderken kendisi lise son sınıf öğrencisi olup YKS sınavına girecektir.

Lalfizu’nun kişisel özellikleri

Lalfizu tarzı ve farklı videolarıyla ön plana çıkıp, kitlelerce çok sevilip takip edilmeye başlanmıştır. YouTube ve TikTok videolarında kendisiyle ilgili kişisel bilgileri de paylaşıyor. Sizler için Lafizu’nun kişisel özelliklerini derledik.

 • Duygusal ancak karmaşık biri olduğunu söylüyor.
 • Yaşamsal olarak sakin biri olduğunu ifade ederken sinirlendiğinde bu sakinliğini koruyamadığını belirterek sinirinin 3 hafta kadar sürdüğünü ifade ediyor.
 • Hemen sinirlenmesini hiç sevmiyor kısa zamanda sinirlenme duygusundan memnun değildir.
 • Videolarında keşke hemen sinirlendiğimde çabukça sakin kalabilsem diyor.
 • Çok konuşkan birisidir.
 • Sevdiği bir muhabbet olduğunda çok sardığını söyleyip neredeyse hiç susmadığını da söylemiştir.
 • Dobra olduğunu ve hemen aklına geleni söyleyen birisiymiş.
OKU  Cemre Solmaz Hakkında Bilinmeyenler

Lalfizu TikTok

Zülal TikTok platformunda çektiği videolarla ön plana çıkmış ve kendisini geniş kitlelere tanıtma imkanı bulmuştur. Çekmiş olduğu güzel videolarla sempatik ve güzel bulunulan fenomen içerik üretmeye devam ediyor. Eğer TikTok uygulamasında takip etmek isterseniz linki aşağıya bıraktık.

Tiktok Profili: https://www.tiktok.com/@lalfizu

Lalfizu Aile Yaşantısı

Lalfizu boşanmış bir ailede büyümüştür. Annesi ve abisiyle yaşayan güzel fenomenin annesi öğretmendir ve abisi de üniversite öğrencisidir. Anne ve babası boşanmıştır.

Lalfizu Eğitimi

Lalfizu gerçek adıyla Zülal lise kademesinde eğitim görmektedir ve 12. sınıf öğrencisidir. Lise son sınıfa giden TikTok fenomeni eğitimini açık öğretim üzerinden sürdürmektedir. Herhangi bir liseye gitmiyor açık öğretim sınavlarına giriyor. Müziği seven güzel fenomen piyano dersi de almaktadır.

Lalfizu kaç yaşında?

TikTok ve Youtube kanalıyla ön plana çıkan İnstagram’da farklı fotoğraflar paylaşan fenomenin yaşı binlerce takipçileri tarafından çok merak ediliyor. Lalfizu 2001 doğumlu olduğu için 19 yaşındadır.

Lalfizu

Lalfizu

Lalfizu nerelidir?

Baba tarafından Elazığlı ancak ailesi Eskişehir’de yaşadığı için Eskişehir’de doğmuştur.

Lalfizu’nun boyu kaç?

Yaşı kadar boyu ve kilosu da merak edilen Lalfizu 165 cm boyundadır. 

Lalfizu’nun kilosu?

Sık sık İnstagram platformunda canlı yapan Zülal kilosunu da canlı yayından açıklamıştır ve Lalfizunun kilosunun 54 olduğunu söylemiştir.

Lalfizu’nun burcu nedir?

TikTok uygulamasını bereli fenomeni Lalfizu yani Zülal kova burcudur. Yükselen burcu da kova’dır ve Kovanın tüm özelliklerini de taşıdığını ifade etmiştir.

Lalfizu’nun sevgilisi var mı?

Çok merak edilen soruların başında geliyor ancak Lalfizu’nun sevgilisi yoktur daha öncede adı başka bir fenomenle anılmadı. Kendisi yaşının daha küçük olduğunu ifade ederek henüz sevgili için erken olduğunu canlı yayınlarında ve videolarında söylemiştir.

Lalfizu neden bere takıyor?

Beresi ve doğal güzelliğiyle ön plana çıkan Lalfizu bereyi çok sevdiği için takıyor. Herhangi bir rahatsızlığı yada saçıyla ilgili bir probleminin olmadığını söyleyen fenomen kulağınında kepçe olmadığını yada herhangi bir kelliğinin bulunmadığını da sözlerine ekliyor ve bere takmasının herhangi bir sorundan dolayı değilde sevdiği ve rahat hissettiğinden dolayı takıyor. Bere takmasının nedeni kısaca kişisel istek ve zevkten dolayıdır.

OKU  Yasmin Erbil Kimdir?

Neden bere takıyorum lalfizu sorusunu da kendi YouTube kanalında cevaplandırmıştır. Aşağıda bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Lalfizu’nun hobileri nelerdir?

Hobilerinin çok olmadığını belirtse de bazı hobilerinden bahsedelim.

 • Kitap okumayı çok seviyor.
 • Çok iyi bir tavla oynuyor.
 • Daha küçük yaşlarda paten sürüyormuş ancak artık sürmüyor.
 • Müzikle ilgilenmeyi ve bir alet çalmayı çok seviyor.

Zülal lalfizu Instagram

Zülal Lalfizu sadece TikTok ve Youtube hesabında aktif değil aynı zamanda İnstagram hesabında da çok popülerdir ve aktiftir. Sizlere takip etmeniz için İnstagram profilini aşağıya bağlantı olarak bırakıyoruz.

Zülal lalfizu Instagram profili: https://www.instagram.com/lalfizu

Lalfizu – Hikaye Şarkısı

Güzel fenomen 1 Aralık 2019 yılında YouTube kanalına hikaye şarkısı adı altında bir şarkı yüklemiş ve şarkıyı 3 milyondan fazla kişi dinlenmiştir. Şarkının güzelliği ve sesinin farklı olması daha da tanınmasına yardımcı olmuştur. Şarkıyı dinlemek istersiniz diye videosunu aşağıya bırakıyoruz. Youtube kanalından Zülal lalfizu ellerine sağlık şarkısını da dinleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. hatice dedi ki:

  para için herşeyi yapar bu fenomenler tiktok olmasa nasıl para kazanacaksın ?

 2. hatice dedi ki:

  fenomen nedir ? kolay para kazanmak için kendinizi rezil etmeyin. internetteki hiçbir video ve fotoğraf gerçekte silinemez. gelecekte pişman olmasanız bile yapay karakterinizi değiştiremezsiniz. mesela bu kız artık istesede doktor, mühendis olamayacak.

 3. Zeynep Yorulmaz dedi ki:

  Lalfizu’yu hiç ama hiç tanımıyordum. Sadece videolarını çok beyendiğimden hep izliyordum. Onu çok sevdim❤. Bundan sonra onuda takip edeceyim

 4. asdaas dedi ki:

  2001 li değil . 2003 lü şuan 18 yaşında

  1. Eski birisi dedi ki:

   Yalan söylüyor kendisini 2018’in başlarından beri takip ederim 2002 Şubat 12 doğumludur doğum günün kutlamışlığımız var.

 5. Boşver dedi ki:

  Eskiden sosyal medyayı eğlence ve hobi için yapıyordu ee tabi normal olarak 3 5 reklam alıp birşeyler kazanıyordu lakin rapçi Rota ile takılmaya başladıktan sonra her şeyden algı yapmaya başladı ve artık hiç doğal değil üstelik sosyal medyayı bir iş olarak kullanıyor doğal olarak eskisi kadar samimi değil.

Mavioje.com Tüm hakları saklıdır. ©2021