Mavioje

En İyi Kalıcı Oje Yapan Stüdyo

139
En İyi Kalıcı Oje Yapan Stüdyo

Kurulduğu günden bu yana kadınların en uğrak noktası olan Bonita Nail, yaptığı tasarımlar ile kendine hayran bıraktırmakta. Protez tırnak, kalıcı oje, jel bakım, pedikür, manikür gibi birçok hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır.

Kalıcı Oje Nedir?

Kalıcı oje tırnağa sürüldükten sonra uzun bir süre kalıcılığını koruyan ve tazeleme gereği duymayan bir oje türüdür. Kalıcı oje sürüldükten sonra uzun bir süre oje tazeleme gibi derdiniz olmadan, parlak, bakımlı, düzgün ve pürüzsüz bir elin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kalıcı Oje Nasıl Uygulanır?

Kalıcı oje Bonita Nail stüdyolarında özenle yapılmaktadır. İlk olarak tırnaklar belirlenen stile göre törpülenir. Daha sonra tırnaklar yağdan arındırılır ve matlaştırılır. Tırnaktaki kusurları kapatmak için baz uygulanır. Ardından seçilen renk oje uygulanır ve top coat uygulanır. Yapılacak her kat tırnak için 1 dakika boyunca UV ışığında bekletir.

Kalıcı ojeleri çıkartmak istediğiniz zaman eğer tekrar bir işlem yapılmayacak ise evde kendiniz yapabilirsiniz. kalıcı oje çıkartma işlemini evde aseton ile her bir tırnağa pamuğa döktüğünüz asetonu bastırarak alüminyum folyo yardımı ile tırnaklarınızı kapatın. 10 dakika beklettikten sonra nazik hareketler ile çıkartma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kalıcı Oje Uygulamasının Fiyatları Nelerdir?

Bonita Nail, kalıcı oje yapımında hem tasarım olarak çeşitleri hem de uygun fiyatları ile tercih edebileceğiniz bir markadır. kalıcı oje fiyatları, kullanılan malzemelere ve istenilen stile göre değişkenlik gösterse de Bonita Nail uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. Web sitesine girerek detaylı bilgi alışverişi alabilirsiniz.

OKU  Her Evin İhtiyacı Televizyon Ünitesi
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Mavioje.com Tüm hakları saklıdır. ©2021