Mavioje

Ece Ronay Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Ece Ronay Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Ece Ronay Kimdir? Kaç yaşındadır? gibi başlıklar halinde bu yazımızda Ece Ronay’ın hayatıyla ilgili bilgilere ulaşacaksınız. Ece Ronay aslen nereli, nerede yaşıyor, sevgilisi, hamile mi? kaç doğumlu, burcu nedir? Gibi soruların cevaplarını öğreneceksiniz.

1 Ece Ronay Kimdir?

Ece Ronay 17 Kasım 1998 yılında Diyarbakır ilinde doğmuştur. İlköğretimini ve ortaöğretimini Diyarbakır’da tamamlamıştır. Fen Lisesi mezunu olan Ece Ronay, üniversite eğitimini Sanko Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik bölümünde tamamlamıştır. Asıl adı Ece Ronay Taylan olan Tiktok fenomeni aslen Diyarbakırlı’dır. Ünlü fenomen şimdilerde İstanbul’da yaşıyor.

Önceleri Tiktok platformuna attığı videolarıyla ön plana çıkan Ece Ronay Youtube kanalı açarak ”Karpuz” adında ilk şarkısını yayınladı ve şarkı ilk yayınlandığı günlerde Youtube Trend videolarında 1. sıraya kadar geldi.

Çıkardığı ilk şarkısıyla gündem olmayı başaran fenomen Şiki Şiki, Sevesim, Karamela, Baba Yorgun, Boş Yapma ve Git Çatla şarkılarını çıkardı ve tüm şarkıları milyonlar izlendi.

2 Ece Ronay Kaç Yaşında

17 Kasım 1998 tarihinde doğan Ece Ronay 23 yaşındadır. 17 Kasım 2022 yılında 24 yaşına girecektir. Genellikle doğum günlerine yakın zamanlarda şarkılarını çıkarmaktadır.

3 Ece Ronay Hamile Mi?

Ece Ronay Tiktok platformu üzerinden hamile olduğunu açıklamıştır. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Ece Ronay’ın Tiktok ve İnstagram’da 1 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Paylaşmış olduğu bir Tiktok videosunda karnını göstererek hamile olduğunu hayranlarıyla paylaşmıştır. Eğer merak ederseniz aşağın ilgili Tiktok videosunu izleyebilirsiniz.

Ece Ronay Hamile olduğunu ifade eden Tiktok Videosu
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Mavioje.com Tüm hakları saklıdır. ©2021