Mavioje

Cemre Solmaz Hakkında Bilinmeyenler

Cemre Solmaz Hakkında Bilinmeyenler

Tiktok platformunun önde gelen fenomenlerinden biri olan Cemre Solmaz hakkında bilinmeyenleri öğrenince çok şaşıracaksınız. Cemre Solmaz Tiktok uygulamasında 10 milyon takipçiye hızla yaklaşıyor. 720 milyon beğeniye sahip güzel fenomen İnstagram’da popülerliğini koruyor ve geniş kitle tarafından çok seviliyor.

Bir dönem bir diğer Tiktok fenomeni olan Cellat36 ile sevgili oldukları haberleri çıkmıştı. Ancak şimdilerde tamamen sosyal medyaya ağırlık veren Cemre Solmaz Tiktok, İnstagram ve Youtube uygulamalarında oldukça aktiftir. Cemre Solmaz’ı seven ve hakkında merak edilenleri sizler için liste haline getirdik.

2 Cemre Solmaz Aslen Ordulu’dur.

Cemre Solmaz Ordu ilinde doğmuştur. Anne babası Ordu’ludur.

3 Asıl Mesleği Hemşireliktir.

Cemre Solmaz üniversite eğitimini 2 yıllık ön lisans programı olan Hemşirelik bölümünde tamamlamıştır. Bir süre Özel Medipol Üniversitesi’nde hemşirelik yapmıştır.

4 Cemre Solmaz’ın en sevdiği yemekler Kuru Fasulye ve Pilavıdır.

5 En sevdiği renk Turuncu rengidir.

6 Cemre Solmaz İstanbul’da Annesi ve Abisiyle yaşamaktadır.

7 Cemre Solmaz’ın annesi ve babası küçük yaşlarda boşanmıştır.

9 Cemre Solmaz İfşa Diye Bir Şey Yoktur

Cemre Solmaz ifşa diye internette aramalar yapılıyor. Ancak bu aramalar çok uygun değildir. Cemre Solmaz’ın ifşası yoktur. İfşa adı altında yapılan paylaşımlara itibar etmeyiniz.

10 Cemre Solmaz’ın Numarası Canlı Yayında Gözükmüştü.

Cemre Solmaz Tiktok platformu üzerinde yaptığı bir canlı yayın sırasında telefon numarası gözükmüştü. Numarasının gözükmesinin hemen ardından hayranları tarafından sürekli aranan ve mesaj alan ünlü Tiktok fenomeni TELEFON NUMARAM İFŞA OLDU! | TÜM ARAYANLAR İLE KONUŞTUM adlı bir Youtube videosu çekmişti. İzlemek isterseniz hemen bağlantı bırakıyoruz. https://www.youtube.com/watchv=DehaDsT3CWo&ab_channel=CemreSolmaz

11 Cemre Solmaz Kova burcuna sahiptir.

13 Nisan 2000 yılında doğduğu için Kova burcuna sahiptir ve Kova burcu özelliklerini taşımaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Mavioje.com Tüm hakları saklıdır. ©2021