Mavioje

Buse Korkmaz Kimdir?

24.085
Buse Korkmaz Kimdir?

Buse Korkmaz tam adıyla Zeynep Buse Korkmaz Tiktok platformunun önde gelen fenomenlerinden biridir. Her geçen gün kitlesi ve hayranları artan fenomenin kim olduğu, boyu, kilosu, sevgilisi ve nereli olduğu gibi temel bilgiler merak ediliyor. Mavioje.com sitesi olarak Tiktok fenomenlerinin hayatlarını ve sevgililerini konu alıyoruz. İşte bu yazımızda Buse Korkmaz kimdir? Ayrıntılı bir şekilde tanıyacağız.

Buse Korkmaz Kimdir?

Tam adıyla Zeynep Buse Korkmaz 13 Ocak 2002 tarihinde Erzurum ilinde doğmuştur. Eğitimine açık lise de devam eden güzel fenomen Tiktok platformunda paylaşmış olduğu videolarla ön plana çıkmış Tiktok platformuna ilk defa bir başka fenomen olan Enes Çakmak (Alf) ile başlamış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Küçükken hep bir pastanesi olmasını isteyen Tiktok fenomeni popüler olduktan sonra Erzurum’dan İstanbul’a taşınmıştır.

Tiktok’da çekmiş olduğu dans, dublaj ve ağır çekim videolarıyla ön plana çıkmış ve 4 milyon takipçiye ulaşmıştır. Ayrıca 294 milyon beğeni de almıştır. Tiktok fenomenliğinin yanında İnstagram ve Youtube sosyal mecralarında da ön plana çıkmış ve o hayran kitlesini genişletmiştir.

Zeynep Buse Korkmaz kaç yaşında

Sosyal medya platformlarında kaç yaşında olduğu ile ilgili bir sürü yanlış bilgi gezmektedir. 13 Ocak 2002 yılında doğan Buse Korkmaz 18 yaşındadır.

Buse Korkmaz Boyu

Zeynep Buse Korkmaz 1.62 cm boyundadır.

Buse Korkmaz Kilosu

Buse Korkmaz 55 kilodadır.

OKU  Ece Ronay Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Buse Korkmaz Burcu

Tiktok fenomen Oğlak burcuna sahiptir.

Buse Korkmaz Sevgilisi

Buse Korkmaz Eski Sevgilisi

Buse Korkmaz Eski Sevgilisi

Buse Korkmaz sevgilisi konusunda hayranları çok merak ediyor. Zeynep Buse Korkmaz Tiktok fenomeni ikizlerden Oğuz Uğur Bay’la sevgiliydi. İkili Tiktok ve Youtube hesaplarından beraber videolar paylaşıyorlardı. Ancak ikili daha sonra ayrıldılar. Hayranları ikiliyi çok yakıştırıyordu. Hatta Zeynep Buse eski sevgilisine aldatma şakası bile yapmıştı.  Aldatma videosunu aşağıdan da izleyebilirsiniz.

Buse Korkmaz’ın şu aralar adı yine Tiktok fenomenlerinden olan obeyfendimen kullanıcı adıyla tanınan Adem ile geçmektedir. Ancak ikili sevgili olmadıklarını söyleseler de hayranları tarafından sevgilisiniz diye yorum yapılıyor. İki Tiktok fenomeni beraber çeşitli Tiktok videosu çekmektedir.

Buse Korkmaz Enes Çakmak (Alf) İlişkisi

Zeynep Buse, Tiktok platformuna ilk başladığı dönemlerde doğduğu yer olan Erzurum ilinde Enes Çakmak (Alf) ile birlikte video çekiyordu. İkili o dönem takipçileri tarafından birbirine çok yakıştırılıyordu ancak iki yakın arkadaş olan ikili sevgili olmadıklarını ifade ediyorlardı. Ancak son dönemlerde Zeynep Buse Korkmaz tek başına ve diğer arkadaş gruplarıyla birlikte videolar çekmektedir.

İkilinin Tiktok videolarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Buse Korkmaz’ın Annesi

Buse Korkmaz’ın annesi takipçileri tarafından çok merak ediliyor. Sosyal medya fenomenlerinin aileleri de kendileri gibi epey bir merak konusu oluyor. Buse Korkmaz’ın İnstagram hikayelerinden annesinin fotoğrafını paylaştık ancak tam yüzü gözükmüyor.

Buse Korkmaz'ın Annesi

Buse Korkmaz’ın Annesi

Buse Korkmaz Tiktok

Buse Korkmaz Tiktok Profil Resmi

Buse Korkmaz Tiktok Profil Resmi

Zeynep Buse Korkmaz Tiktok platformuna ilk önce bir başka Tiktok fenomeni olan Enes Çakmak ile başlamış ve ikili çektikleri videolarla hemen ön plana çıkmıştır. Daha sonra Buse Korkmaz tek başına videolar üretmeye başlamış ve Tiktok Türkiye’nin popüler fenomenleri arasına girmeyi başarmıştır. Önceleri Tiktok platformuna eğlenmek amacıyla videolar atan güzle fenomen 7 ay içinde hızla 1.4 milyon takipçiye ulaşmıştır.

OKU  Merve Yalçın Kimdir? Kaç Yaşında?

Hayranları tarafından çok sevilen Zeynep Buse Korkmaz Tiktok platformunda busekorkmaziniz adlı kullanıcı hesabını oluşturmuştur. Farklı konsept ve trendlerde videolar üreten Tiktok fenomeni çok sevildi ve hayranlarından oluşan bir ailesi oluştu.

Buse Korkmaz’ın Tiktok ailesine BKFC adı verilmektedir. Büyük bir aile olan bu kitle çeşitli sosyal medya platformlarında Zeynep Buse Korkmaz’ın adına fan sayfaları açmıştır.

Zeynep Buse’nin Tiktok platformunda 4 milyon takipçisi bulunurken, yaklaşık 295 milyon da beğenisi bulunmaktadır.

Buse Korkmaz Tiktok Hesabı: https://www.tiktok.com/@busekorkmaziniz

Buse Korkmaz Telefon Numarası

Buse Korkmaz telefon numarası sıklıkla arama motorlarında araştırılıyor ve merak ediliyor. Özellikle Youtube’de Eda Sakın ve Zeynep Buse’nin telefon numarası gibi videolar dolaşmaktadır. Ancak bu videolarda yer alan telefon numaralarına asla itibar etmeyiniz. Bulduğunuz telefonlarda sosyal medya fenomenlerine ait bir telefon değildir. Sosyal medya fenomenleri numaralarını asla paylaşmazlar.

Zeynep Buse Korkmaz Sosyal Medya Hesapları

İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/busekorkmaziniz/

Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/c/BuseKorkmaz

Tiktok Hesabı: https://www.tiktok.com/@busekorkmaziniz

Buse Korkmaz Soru Cevap

Bu başlık altından Tiktok fenomeni hakkında temel bilgileri öğrenebileceksiniz.

 

Tiktok fenomenlerinin kim olduğu hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Eğer sizin de hayatını merak ettiğiniz tiktok fenomeni varsa aşağıdaki linklerden kim olduklarını öğrenebilirsiniz.

Özgür Deniz Cellat Kimdir?

Ceren Yaldız Kimdir?

Betül Çakmak Kimdir?

Lalfizu Kimdir?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tam Buse dedi ki:

    Yani Hepsini Biliyodum ama güzel bilmeyenler için;)

Mavioje.com Tüm hakları saklıdır. ©2021