Mavioje

Betül Çakmak Kimdir?

Betül Çakmak Kimdir?

Betül Çakmak son dönemlerde YouTube platformunda ürettiği videolarla ön plana çıkan güzel Youtuber fenomenlerinden biridir. Her geçen kanalına abone sayısı artarken sıkı takipçileriyle de ön plana çıkmaktadır. Bu yazımızda Betül Çakmak kimdir? Yaşı, sevgilisi, boyu, kilosu, burcu, instagram profili ve Youtube kanalıyla ilgili genel bilgilere yer vereceğiz ve güzel Youtuberi yakından tanıyacaksınız.

Betül Çakmak Kimdir?

Betül Çakmak 1996 yılında doğan Youtube içerik üreticisini gerçek mesleği miamrlıktır ve mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Sevgilisi Alper Rende’nin desteğiyle Youtube platformuna hızlı bir giriş yapmış ve geniş kitlelerce çok sevilmiş ve birden abone sayısı hızla artmaya başlamıştır. Asıl mesleği olan mimarlığı şu sıralar yapmıyor bunun yerine Youtube video platformuna içerik üretiyor. Youtube’de geniş kitlelerce çok tanınıp sevildiği için hayranları tarafından hayatı ve kişisel özellikleri çok merak edilmeye başlanmıştır. Youtuber kanalında çeşitli farklı konseptlerde videolar üretip İnstagram hesabında da sürekli aktif olmaktadır.

Fotoğraf: Betül Çakmak

Fotoğraf: Betül Çakmak

Betül Çakmak Kaç Yaşında?

1996 tarihinde doğan güzel sosyal medya fenomeni 24 yaşındadır.

Betül Çakmak Burcu Ne?

Betül Çakmak burcunun Boğa olduğunu belirtmiştir.

Betül Çakmak’ın Hobileri ve Fikirleri

Betül Çakmak hobilerine ve fikirlerine çok önem veren sosyal medya fenomenidir. Sizler için hobilerini ve fikrilerini derledik.

  • Her ne kadar zayıf olsa da yemek yemeyi çok seviyor.
  • Mutlu olmayı ve mutlu etmeyi çok seviyor sürekli enerjik olup mutlu kalmayı başaran bir yapısı vardır.
  • Eğer gün içinde bir şey yapmazsa kendisini başarısız hissedeceğini söylüyor.
  • Kendisinde sevmediği huy objektif kalmak isteğidir. Duygularına göre davranmayı çok sevmediğini dile getirip duygusal değilde gerçekçi kararlar vermek istediğini söylüyor.
OKU  İsmail Furkan Şahin Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Betül Çakmak’ın Sevgilisi

Betül Çakmak'ın Sevgilisi Alper Rende

Betül Çakmak’ın Sevgilisi Alper Rende

Betül Çakmak’ın sevgilisi kendisi gibi Youtube platformuna içerik üreten Alper Rende‘dir. İkili 5 yıldan fazladır sevgili ve kimi zaman beraber video çekmektedir. Önceleri Betül Çakmak Alper Rende’nin kanalında yer alırken çok sevilmesiyle birlikte kendisine ait bir kanal açmıştır. İkilinin kanalı çok sevildi ve çok sempatik bulundu. Bazen tek başlarına video çekseler de genellikle beraber videolar yer almayı seviyorlar. Her ikilinin de Youtube kanalları eğlence üzerine kuruludur.

Betül Çakmak Evli mi?

Bazı hayranları Betül Çakmak ile Alper Rende’nin evli olduğunu düşünüyor ancak Betül Çakmak şuan evli değildir. Videolarında henüz evlenmenin erken olduğunu ve kendilerini evlilik konusunda yeterli olgunlukta hissetmediklerini söylemişlerdir. Ayrıca harika ikili üniversite sınavına hazırlanırken dershanede tanışmışlar ve bugünlere gelmişlerdir. Ayrıca Alper Rende daha önce Vine platformuna 7 saniyelik kısa videolar çekerken de Betül Çakmak bu videolar içerisinde yer almıştır. Sürekli birbirlerini destekleyip son hızla ilerliyorlar.

Betül Çakmak’ın En Sevdiği Yemek

Betül Çakmak kendi veya başka platformlar için çektiği videolarda kendi hakkında bilgilerde vermektedir. En sevdiği yemek barbunyadır. Tatlılar çok seviyor ve tatlı krizlerine girdi mi tatlı yemeden duramıyor. Meyveleri çok seven Youtuber düzenli olarak meyve tükettiğini söylüyor.

Betül Çakmak’ın çocukluğu çok sakin geçmiştir. İlk aşamalarda ailesi Youtube platformuna içeri üretme fikrine karşı çıkmış ancak zamanla isteğine karşı ailesi duyarsız kalmamış ve destek vermeye başlamıştır. İlk çektiği videolarında çok heyecanlanan Youtuber sonraki videolarında bu heyecanını yenmiştir.

Youtube videolarına emek vermenin gerektiğini söyleyip, bu işin yorucu olduğunu da belirtiyor. Ayrıca kanalının konseptinin eğlence üzerine olduğu için yorulmadığını ve video çekerken keyif aldığını da belirtiyor.

OKU  Yaren Alaca Kimdir?

Film yerine daha çok dizi izlemeyi seviyor. Kahvaltı yaparken 20 dakikalık sitcom dizilerini izlemeyi çok severken, en çok toplu halde çekilen video çekmekten keyif alıyor. en büyük hayallerinden biride barista olmakmış. Evde çok durmayı sevmeyen güzel Youtuber dışarıya çıkıp gezip hava almayı çok seviyor.

Betül Çakmak Babası

Betül Çakmak’ın babası koronavirüne yakalanmış ve bu virüsü yenmiştir. Alper Rende tarafından açıklanan bu haber sonrası Betül Çakmak’ın hayranları telaşa düşmüş ancak iyi olduğunun söylenmesi üzerine endişeler yerini mutluluk almıştır.

Alper Rende’nin açıkladığı o video

Betül Çakmak Youtube Kanalı

Betül Çakmak açmış olduğu Youtube kanalıyla ön plana çıkmıştır ve düzenli olarak içerik üretmektedir. Farklı videolarıyla ön plana çıkan güzel sosyal medya fenomenini Youtube üzerinden 1 milyondan fazla kişi takip ediyor. Youtube platformuna 21 Mart 2019 tarihinde katılmıştır ve sürekli eğlenceli tarzda videolar atmaktadır. Sizde Betül Çakmak Youtube kanalını takip etmek isterseniz aşağıda bulunan youtube kanalı bağlantısına tıklamanız yeterlidir. Haftada 1 video atıyor.

Betül Çakmak Youtube kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCd7R-ZnmxqF75FpTQpl09EQ

Betül Çakmak İnstagram

Betül Çakmak İnstagram hesabında da aktif olarak gönderi ve hikayeler paylaşmaktadır. 300 bin takipçisi olan güzel fenomen hayatına ilişkin çeşitli fotoğraflar ve videolarından kesitleri burada paylaşmaktadır. Sizde güzel Youtuberi İnstagram üzerinden takip etmek isterseniz aşağıda profil linki yer almaktadır.

Betül Çakmak İnstagram Profili: https://www.instagram.com/betulcakmaak

Betül Çakmak Videoları

Betül Çakmak’ın en sevilen videolarını listeledik. Bu videolar hayranları tarafından çok seviliyor ve sürekli izleniyor.

Betül Çakmak EN İYİ ÇİZEN KAZANIR

Betül Çakmak KIRILMAZ CAM

Betül Çakmak TEK RENK

Betül Çakmak TİK TOK

Betül Çakmak dokunduğunu Al

Betül çakmak mezardan son çıkan kazanır

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Mavioje.com Tüm hakları saklıdır. ©2021